Dlaczego Twoja firma potrzebuje doradcy podatkowego?
Strona główna  >   Materiały i Porady  >   Poradnik podatnika (artykuły)   >   Dlaczego Twoja firma potrzebuje doradcy podatkowego?
Doradca podatkowy pozwoli Ci się odnaleźć w gąszczu skomplikowanych i zmiennych przepisów podatkowych.
Po 1989 r. na wszystkich podatników został nałożony obowiązek samoobliczania i samowymiaru podatku, który do tej pory spoczywał na administracji podatkowej. W konsekwencji oznacza to, że każdy podatnik musi sam stosować prawo podatkowe i ponosi za to odpowiedzialność.
Z doradcą podatkowym znajdziesz swoje miejsce na rynku zjednoczonej Europy. Przystąpienie Polski do Unii Europejskiej spowoduje rewolucję w systemie prawnym naszego kraju. Odczuje to każdy przedsiębiorca, po 1 maja 2004 r. kiedy znajdziemy się w zupełnie nowej rzeczywistości.
Doradca podatkowy to gwarancja bezpiecznego rozwoju Twojej firmy. Współpraca z doradcą podatkowym zapewni bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej i przyczyni się do dynamicznego rozwoju Twojej firmy.
W warunkach często zmieniającego się i podlegającego różnym interpretacjom prawa podatkowego profesjonalna pomoc doradcy podatkowego stanowi element przewagi konkurencyjnej.
Doradca podatkowy podpisuje się i podaje swój numer wpisu na listę doradców na deklaracjach i zeznaniach podatkowych, przez 5 lat przechowuje kopie sporządzonych przez siebie dokumentów, a w razie błędu ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za wyrządzoną szkodę.
Podziel się
Informacje
podatki
fax (61) 850 13 61
tel. (61) 852 85 06
Kancelaria Doradcy Podatkowego NI&KU :: Poznań: : VAT :: PIT :: CIT :: Podatki :: ZUS-y :: Kadry :: Płace :: Obsługa Księgowa :: Doradztwo :: Porady
Powered by mAdmin & mDoradca
Projekt i wykonanie BerMar multimedia