Doradca podatkowy Leszek Sroczyński
Strona główna  >   O Kancelarii  >   Doradca podatkowy Leszek Sroczyński
Leszek Sroczyński doradca podatkowy nr wpisu 06802, zajmuje się doradztwem podatkowym od 1993 roku.

Jestem biegłym rzeczoznawcą w dziedzinie doradztwa podatkowego, wpisanym na listę biegłych rzeczoznawców rekomendowanych przez Krajową Radę Doradców Podatkowych towarzystwom ubezpieczeniowym: Gerling Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A

Aktywnie działam na rzecz samorządu doradców podatkowych. W 2001 roku Minister Finansów powołał mnie w skład Komisji Organizacyjnej I Krajowego Zjazdu Doradców Podatkowych.

Obecnie naszych klientów obsługuje zespół doświadczonych pracowników, pracujących w trzech specjalistycznych działach: ksiąg handlowych, ksiąg podatkowych, płac i kadr. Stało się jasne, że tylko taki podział i specjalizacja zapewnia wysoką jakość usług.

Silną pozycję na rynku gwarantuje fakt, iż podmioty które stale obsługujemy należą do różnych branż i wielkości. Dzisiaj już wiemy, że stragan z warzywami może z czasem przerodzić się w zakład produkcyjny zatrudniający 80 osób. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala z takim klientem być cały czas, zapewniając mu ciągłość obsługi i bezpieczeństwo w gospodarczym obrocie. Z powodzeniem rozwiązujemy jego problemy z dziedziny prawa i podatków.

"Przyrzekam, że jako doradca podatkowy będę wykonywać ten zawód kierując się dobrem swoich klientów, z całą sumiennością i rzetelnością, zgodnie z prawem, wiedzą i zasadami etyki zawodowej. Poznane w związku z wykonywaniem zawodu fakty i informacje zachowam w tajemnicy wobec osób trzecich."
Podziel się
Informacje
podatki
fax (61) 850 13 61
tel. (61) 852 85 06
Kancelaria Doradcy Podatkowego NI&KU :: Poznań: : VAT :: PIT :: CIT :: Podatki :: ZUS-y :: Kadry :: Płace :: Obsługa Księgowa :: Doradztwo :: Porady
Powered by mAdmin & mDoradca
Projekt i wykonanie BerMar multimedia